Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cena her

26. 10. 2010

Také vás štvou některé ceny her? Mě někdy teda dost. Cena noé hry se pohybuje okolo 1200Kč. Co na to říkáte zdá e vá to málo nebo naopak hodně? Já si myslím že některé hry si tu cenu zaslouží ale některé ... však sami víte. Herní doba u některých her je krátká třeba jen 5 hodin a u některých (Dragon Age) 100. A obě hry při vydání stáli 1200Kč Je to fér? Vývojáři s BioWare si dají tu práci a udělají extrémně dlouhou hru a například u Call Of Duty Modern Warfare si zahrajete 5 hodin a je konec.

Mě nevadí koupit si drahou hru ale musí to stát za to když předem vím že si zahraju jen 5 hodin tak to nemá cenu si to kupovat. Pak ať se studia nediví že sahování her stoupá výš a výš když hráčům nedopřejí ani pořádnou hru.

Do komentářů napište svůj názor a popřípadě cenu kterou byste chtěli platit za hry.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 23. 8. 2012 11:12)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

to mate recht

(game maniak, 26. 10. 2010 19:22)

MATE PRVDU TY JO MOHLI BY TY HRY BYT LEVNEJSI !!!!!!